Nowoczesne ogrodzenia aluminiowe - tradycyjne ogrodzenia aluminiowe

Proponujemy Państwu wyjątkowe ogrodzenia wykonywane na zamówienie. W naszej ofercie znajdują się płoty aluminiowe, bramy wjazdowe i furtki, a także balustrady balkonowe i na tarasy – a wszystko to lekkie i nierdzewne, bo z aluminium.


Profile aluminiowe malowane są proszkowo, co zapewnia nie tylko wybór spośród ponad 200 kolorów. Utwardzana w wysokiej temperaturze powłoka nadaje naszym  ogrodzeniom wieloletnią trwałość. Zapomnij o uciążliwym i kosztownym malowaniu! Oferujemy wiele profili i połączeń, z których mogą Państwo stworzyć płot według indywidualnego projektu. Kolor, układ profili, rozstawa, wycięcia, wymiary - wszystko do indywidualnej konfiguracji! Zależy nam na zapewnieniu jak największej różnorodności naszych ogrodzeń. Oferujemy fachową pomoc w zakresie koncepcji, jak również rozwiązań technicznych. Jeśli szukają Państwo ogrodzenia trwałego, pięknego, harmonijnie dopełniającego otoczenie, czy to nowoczesne, czy tradycyjne - zapraszamy! Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.


NOWOCZESNETRADYCYJNE / KLASYCZNE


 

 


Akcesoria i dodatki

Do wszystkich modeli ogrodzeń oferujemy wiele dodatków. Począwszy od różnego rodzaju wykończeń dekoracyjnych do łat pionowych, poprzez kule na słupki, aż do skrzynek pocztowych. Oczywiście wszystkie te detale wykonane są w całości z aluminium, co daje gwarancję 100% odporności na rdzę.

Dzięki nowoczesnym metodom projektowania i wytwarzania, wszystkie modele ogrodzeń aluminiowych można modyfikować według Państwa uznania.


Paleta   kolorystyczna RAL

Kolorystyka ogrodzeń

Standardowymi kolorami naszych ogrodzeń aluminiowych są: biały, zielony i brązowy. Jednak mogą Państwo wybrać dowolny kolor swojego ogrodzenia spośród wielobarwnej palety  RAL.
Zobacz kolory ogrodzeń
.

Kontakt - AluDom

Dowiedz się więcej lub zamów bezpłatną wycenę.