Ogrodzenia aluminiowe - AluDOM, Piaseczno ul. Elektroniczna 2


Ogrodzenie aluminiowe - Loos

Model LOOS


Płot z aluminiowej blachy perforowanej

Model LOOS różni się od tradycyjnych ogrodzeń. Oryginalny i nowoczesny design nadaje temu modelowi aluminiowa blacha perforowana. LOOS to dobre połączenie z nowoczesną i ambitną architekturą. Duży wybór blach (od prostych, kwadratowych i okrągłych po ozdobne koniczynki i bańki) daje możliwości ciekawych aranżacji na placach zabaw dla dzieci, przy szkołach i przedszkolach. Wszystkie elementy ogrodzenia są nierdzewne, wykonane w całości z aluminium.


Przęsła ogrodzenia

Przęsła tego ogrodzenia składają się z aluminiowych zaokrąglonych profili nośnych o średnicy ok. Ø30 mm, natomiast ich wypełnienie standardowo stanowi perforowana blacha aluminiowa z oczkami o średnicy 10 mm, z możliwością zmiany wg uznania klienta. Możemy zaoferować Państwu blachy z kilkudziesięcioma różnymi wypełnieniami (np. pleksi lub blachą pełną).
Dostępne są również dekory w postaci trójkątów oraz różnorakie perforacje w blachach (w celu bliższych informacji prosimy o kontakt).


Przęsła i poręcz ogrodzenia Loos


Wszystkie ogrodzenia aluminiowe, także i model Loos, są całkowicie nierdzewne, łatwe w czyszczeniu i nie wymagają konserwacji.


Bramy wjazdowe i furtki

Nowatorski model Loos oferuje także furtki, bramy ogrodzeniowe przesuwne oraz dwuskrzydłowe.


Brama i furtka ogrodzenia Loos


Balustrady balkonowe i na tarasy

Aby Państwa balkon lub taras harmonijnie komponowały się z ogrodzeniem posesji, proponujemy  balustrady aluminiowe z wypełnieniem z blachy perforowanej modelu Loos. Do wyboru mają Państwo poręcz standardową (kwadratową) lub komfortową (półokrągłą). Obie poręcze mogą być nałożone na przęsło lub znajdować się bezpośrednio nad nim.


Broszura informacyjna

Pobierz broszurę informacyjną w formacie pdf. (w języku niemieckim)
- Ogrodzenie aluminiowe - model Loos

Najnowszy katalog ogrodzeń aluminiowych

Szukasz inspiracji? Pobierz najnowszy katalog ogrodzeń aluminiowych TUTAJ

Paleta       kolorystyczna RAL

Kolorystyka ogrodzeń

Standardowymi kolorami ogrodzeń aluminiowych firmy Guardi Oba są: biały, zielony i brązowy. Jednak mogą Państwo wybrać dowolny kolor swojego ogrodzenia spośród wielobarwnej palety RAL. Zobacz kolory ogrodzeń.
Kontakt - AluDom
Dowiedz się więcej lub zamów bezpłatną wycenę.


Ogrodzenie aluminiowe Loos - galeria

View the embedded image gallery online at:
http://www.aludom.pl/ogrodzenie-aluminiowe-loos#sigFreeId304ec784b2
Inne modele: Nouveau | Plissee | Triest | Linea | Loos | Trento | Loskana | Vista