Nowoczesne ogrodzenia aluminiowe - AluDOM, Piaseczno ul. Elektroniczna 2


Model Loskana
aluminiowe ogrodzenie z blachy perforowanej.


Blacha perforowana to nowoczesny, coraz bardziej popularny materiał, który ze względu na różnorodność pozwala osiągnąć dowolny charakter ogrodzenia: od ultranowoczesnego do bardzo ozdobnego. Dodatkowo uwzględnia Państwa preferencje odnośnie tego jak bardzo prześwitujące/kryjące ma być ogrodzenie. Nowoczesność i lekkość oraz oryginalne wzornictwo sprawiają, że model Loskana to doskonałe rozwiązanie na ogrodzenie domu i obiektów publicznych. Możliwość indywidualnego doboru perforacji i koloru ogrodzenia  pozwala na ciekawe aranżacje w ogrodach, na placach zabaw, terenach przy szkołach i przedszkolach. 

nowoczesne-ogrodzenia-aluminiowe
Standardowa blacha: oczka okrągłe 10 mm


Dowolna kolorystyka RAL i wymiary pod zamówienie.
Jeżeli podobają się Państwu ogrodzenia z blachy perforowanej zapraszamy do zapoznania się z naszą drugą propozycją, aluminiowym ogrodzeniem Loos.


Przęsła ogrodzeniaPrzęsła w modelu Loskana skłądają się profili aluminiowych z wypełnieniem z aluminiowej blachy perforowanej. Do wyboru perforacja standardowa z oczkami okrągłymi lub inne z oczkami kwadratowymi, prostokątnymi i ozdobnymi. Blacha może znaleźć się na jednym lub dwóch polach.


Wszystkie ogrodzenia aluminiowe, także i model Loskana, są całkowicie nierdzewne, łatwe w czyszczeniu i nie wymagają konserwacji.


Bramy wjazdowe i furtki

Klientom lubiącym nowoczesność i elegancję w modelu Loskana możemy zaoferować także furtki oraz bramy ogrodzeniowe przesuwne i dwuskrzydłowe. Istotną cechą bram jest ich lekkość mimo stosunkowo gęstego wypełnienia. Dzięki temu Państwa automaty będą bezproblemowo współpracować z bramą przez lata.Balustrady balkonowe i na tarasy

Balustrady aluminiowe Loskana to lekka i oryginalna oprawa balkonu lub tarasu. Szeroki wybór blach perforowanych daje możliwość uzyskania niemal dowolnego prześwitu i charakteru balustrady. Dodając do tego pełną paletę kolorów  RAL otrzymujemy indywidualnie skonfigurowaną balustradę, która będzie również idelanym rozwiązaniem w szkołach i przedszkolach. Ponadto do wyboru mają Państwo poręcz standardową (kwadratową) lub komfortową (półokrągłą).
Ogrodzenie aluminiowe Loskana - galeria

Najnowszy katalog ogrodzeń aluminiowych

Szukasz inspiracji? Pobierz najnowszy katalog ogrodzeń aluminiowych TUTAJ

Paleta      kolorystyczna RAL

Kolorystyka ogrodzeń

Standardowymi kolorami ogrodzeń aluminiowych firmy Guardi Oba są: biały, zielony i brązowy. Jednak mogą Państwo wybrać dowolny kolor swojego ogrodzenia spośród wielobarwnej palety RAL. Zobacz kolory ogrodzeń.
Kontakt - AluDom
Dowiedz się więcej lub zamów bezpłatną wycenę.


Inne modele: Nouveau | Plissee | Triest | Linea | Loos | Trento | Loskana | Vista