Ogrodzenie aluminiowe - Trento

Ogrodzenia aluminiowe - AluDOM, Piaseczno ul. Elektroniczna 2


Model TRENTO
aluminiowe ogrodzenie lamelowe.

Jest to aluminiowe ogrodzenie systemowe, przygotowane z myślą o tych, którzy cenią sobie spokój i prywatność. Nowoczesne, eleganckie i praktyczne cieszy się dużym zainteresowaniem naszych Klientów. Poziome lamele Trento  świetnie nadają się na przęsła, bramy i furtki, a także balustrady balkonowe – a wszystko to lekkie i nierdzewne, bo z aluminium.


Przęsła ogrodzenia

Model Trento składa się z osadzonych w ramie poziomych lamelek o szerokości 110 mm. Lamele nachodzą na siebie  jak żaluzje, dzięki temu z jednej strony stanowią osłonę widokową, z drugiej - pozwalają na swobodną cyrkulację powietrza i prześwit od strony wnętrza posesji.  System mocowania pozostaje całkowicie niewidoczny. Profil nośny przęsła ma wymiary 80x50 mm.

Wszystkie ogrodzenia aluminiowe, także i model Trento, są całkowicie nierdzewne, łatwe w czyszczeniu i nie wymagają konserwacji.


Bramy wjazdowe i furtki

Klientom lubiącym dyskrecję i spokój model Trento oferuje także furtki oraz bramy ogrodzeniowe przesuwne i dwuskrzydłowe. Istotną cechą bram jest ich lekkość przy jednoczesnym pełnym osłonięciu. Dzięki temu Państwa automaty będą bezproblemowo współpracować z bramą przez lata.Przęsło z lamelkami - Trento

Balustrady balkonowe i na tarasy

Balustrady aluminiowe Trento skutecznie zatrzymają nieproszone spojrzenia i pozwolą na nieskrępowany relaks na balkonie lub tarasie. Stworzą harmonijne zestawienie z ogrodzeniem tego samego modelu. Do wyboru mają Państwo poręcz standardową (kwadratową) lub komfortową (półokrągłą). Poręcz może znajdować się bezpośrednio na przęśle lub powyżej z zachowaniem określonego przez Państwa odstępu.Broszura informacyjna

Pobierz broszurę informacyjną w formacie pdf. (w języku niemieckim)
- Ogrodzenie aluminiowe - model Trento

Najnowszy katalog ogrodzeń aluminiowych

Szukasz inspiracji? Pobierz najnowszy katalog ogrodzeń aluminiowych TUTAJ

Paleta      kolorystyczna RAL

Kolorystyka ogrodzeń

Standardowymi kolorami ogrodzeń aluminiowych firmy Guardi Oba są: biały, zielony i brązowy. Jednak mogą Państwo wybrać dowolny kolor swojego ogrodzenia spośród wielobarwnej palety RAL. Zobacz kolory ogrodzeń.
Kontakt - AluDom
Dowiedz się więcej lub zamów bezpłatną wycenę.


Ogrodzenie aluminiowe Trento - galeria

Inne modele: Nouveau | Plissee | Triest | Linea | Loos | Trento | Loskana | Vista