Ogrodzenia aluminiowe - AluDOM, Piaseczno ul. Elektroniczna 2


Model TRENTO PLISSEE
nowoczesne ogrodzenie żaluzjowe z aluminium


nowoczesne-ogrodzenia

Aluminiowe ogrodzenie systemowe, podobnie jak Trento, zapewnia prywatność będąc jednocześnie bardzo nowoczesnym i eleganckim rozwiązaniem. Owalny profil cechuje bardzo duża wytrzymałość. Profile standardowo nachodzą na siebie jak żaluzja, ale na życzenie można zwiększyć prześwit. Różnice widać na zdjęciach naszych realizacji w galerii poniżej. Wszystkie wymiary jak zawsze na zamówienie.


Przęsła ogrodzenia


Przęsła Trento Plissee standardowo oparte są na konstrukcji z profili poziomych i dwóch bocznych profili pionowych, można również zamówić przęsło całe w prostokątnej ramie. W ten sposób możemy wykonać przęsła o długości nawet 5 metrów! Przy standardowej konstrukcji przęsło może mieć maksymalnie 2,3 m. Lamele nachodzą na siebie jak żaluzje, dzięki temu z jednej strony stanowią osłonę widokową, z drugiej - pozwalają na swobodną cyrkulację powietrza i prześwit od strony wnętrza posesji.  System mocowania poziomych profili pozostaje całkowicie niewidoczny.

Wszystkie ogrodzenia aluminiowe, także i model Trento Plissee, są całkowicie nierdzewne, łatwe w czyszczeniu i nie wymagają konserwacji.


Bramy wjazdowe i furtki


Klientom lubiącym dyskrecję i spokój model Trento Plissee oferuje także furtki oraz nowoczesne bramy przesuwne i bramy dwuskrzydłowe. Istotną cechą bram jest ich lekkość przy jednoczesnym pełnym osłonięciu. Dzięki temu Państwa automaty będą bezproblemowo współpracować z bramą przez lata.Przeslo-zaluzjowe-Trento-plissee


Balustrady balkonowe i na tarasy


Poza ogrodzeniami, w modelu Trento Plissee wykonujemy również aluminiowe balustrady. Stworzą harmonijne zestawienie z ogrodzeniem tego samego modelu. Do wyboru mają Państwo poręcz standardową (kwadratową) lub komfortową (półokrągłą). Poręcz może znajdować się bezpośrednio na przęśle lub powyżej z zachowaniem określonego przez Państwa odstępu.Najnowszy katalog ogrodzeń aluminiowych

Szukasz inspiracji? Pobierz najnowszy katalog ogrodzeń aluminiowych TUTAJ

Paleta      kolorystyczna RAL

Kolorystyka ogrodzeń

Standardowymi kolorami ogrodzeń aluminiowych firmy Guardi Oba są: biały, zielony i brązowy. Jednak mogą Państwo wybrać dowolny kolor swojego ogrodzenia spośród wielobarwnej palety RAL. Zobacz kolory ogrodzeń.
Kontakt - AluDom
Dowiedz się więcej lub zamów bezpłatną wycenę.


Ogrodzenie aluminiowe Trento plissee - galeria

Inne modele: Nouveau | Plissee | Triest | Linea | Loos | Trento | Loskana | Vista