Nowoczesne ogrodzenia aluminiowe - AluDOM, Piaseczno ul. Elektroniczna 2


Model Triest
nowoczesne ogrodzenie poziome z aluminum.

nowoczesne-ogrodzenie-triest

Jeżeli szukają Państwo ogrodzenia nowoczesnego i prostego, które będzie jednocześnie bardzo eleganckie, trwałe i bezobsługowe proponujemy jeden z naszych najnowszych modeli, Triest.

Wymiar profili poziomych: 19x150 mm lub 19x200 mm
Standardowy odstęp między profilami: 40 mm
Dowolna kolorystyka RAL i wymiary pod zamówienie.
Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu powierzchni profili aluminiowych i malowaniu w technologii Qualicoat, ogrodzenie posiada najwyższej jakości powłokę proszkową, na którą udzielamy aż 15 lat gwarancji.


Przęsła ogrodzeniaPrzęsła w modelu Triest składają się z poziomych profili 19x150 mm wykończonych po bokach pionowymi profilami maskującymi. Konstrukcja taka zapewnia stabilność i lekkość wizualną ogrodzenia. Na życzenie przęsła mogą być osadzone w ramie 58x30 mm lub grubszej.


Wszystkie ogrodzenia aluminiowe, także i model Triest, są całkowicie nierdzewne, łatwe w czyszczeniu i nie wymagają konserwacji. Standardowy odstęp 40 mm może być modyfikowany.


Bramy wjazdowe i furtkiPoza przęsłami wykonujemy również furtki oraz bramy ogrodzeniowe przesuwne i bramy dwuskrzydłowe. Istotną cechą bram jest ich lekkość mimo stosunkowo gęstego wypełnienia. Dzięki temu Państwa automaty będą bezproblemowo współpracować z bramą przez lata.ogrodzenie-triest-technik


Balustrady balkonowe i na tarasy

Balustrady aluminiowe Triest to ciekawe rozwiązanie na balkon lub taras. Stworzą harmonijne zestawienie z ogrodzeniem tego samego modelu. Do wyboru mają Państwo poręcz standardową (kwadratową) lub komfortową (półokrągłą). Poręcz może znajdować się bezpośrednio na przęśle lub powyżej z zachowaniem określonego przez Państwa odstępu.
Ogrodzenie aluminiowe Triest - galeria
Najnowszy katalog ogrodzeń aluminiowych

Szukasz inspiracji? Pobierz najnowszy katalog ogrodzeń aluminiowych TUTAJ

Paleta      kolorystyczna RAL

Kolorystyka ogrodzeń

Standardowymi kolorami ogrodzeń aluminiowych firmy Guardi Oba są: biały, zielony i brązowy. Jednak mogą Państwo wybrać dowolny kolor swojego ogrodzenia spośród wielobarwnej palety RAL. Zobacz kolory ogrodzeń.
Kontakt - AluDom
Dowiedz się więcej lub zamów bezpłatną wycenę.


Inne modele: Nouveau | Plissee | Triest | Linea | Loos | Trento | Loskana | Vista