Nowoczesne ogrodzenia aluminiowe - AluDOM, Piaseczno ul. Elektroniczna 2


Model Vista
aluminiowe ogrodzenie poziome.

ogrodzenia-aluminiowe-vista

Jeżeli szukają Państwo ogrodzenia nowoczesnego i prostego, które będzie jednocześnie bardzo eleganckie, trwałe i bezobsługowe proponujemy jeden z naszych najnowszych modeli, Vista.

Wymiar profili poziomych: 19x150 mm lub 19x200 mm
Ogrodzenie jest nieprzejrzyste. 
Dowolna kolorystyka RAL i wymiary pod zamówienie.
Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu powierzchni i malowaniu w technologii Qualicoat, ogrodzenie posiada najwyższej jakości powłokę proszkową, na którą udzielamy aż 15 lat gwarancji.


Przęsła ogrodzeniaPrzęsła w modelu Vista składają się z poziomych profili 18x200 mm wykończonych po bokach pionowymi profilami ramowymi. Konstrukcja taka zapewnia stabilność i lekkość wizualną ogrodzenia. Na życzenie przęsła mogą być osadzone na ramie 60x30 mm lub grubszej.


Wszystkie ogrodzenia aluminiowe, także i model Vista, są całkowicie nierdzewne, łatwe w czyszczeniu i nie wymagają konserwacji.


Bramy wjazdowe i furtkiPoza przęsłami wykonujemy również furtki oraz bramy ogrodzeniowe przesuwne i dwuskrzydłowe. Istotną cechą bram jest ich lekkość mimo stosunkowo gęstego wypełnienia. Dzięki temu Państwa automaty będą bezproblemowo współpracować z bramą przez lata.Balustrady balkonowe i na tarasy

Istnieje możliwość zastosowania przęseł Vista na balkonach i tarasach, razem ze słupkami aluminiowymi stworzą pełną balustradę. Estetyczne i nowoczesne rozwiązanie dla tych, którzy wolą przysłonić widok na swój balkon czy taras.
Ogrodzenie aluminiowe Vista - galeria

Najnowszy katalog ogrodzeń aluminiowych

Szukasz inspiracji? Pobierz najnowszy katalog ogrodzeń aluminiowych TUTAJ

Paleta      kolorystyczna RAL

Kolorystyka ogrodzeń

Standardowymi kolorami ogrodzeń aluminiowych firmy Guardi Oba są: biały, zielony i brązowy. Jednak mogą Państwo wybrać dowolny kolor swojego ogrodzenia spośród wielobarwnej palety RAL. Zobacz kolory ogrodzeń.
Kontakt - AluDom
Dowiedz się więcej lub zamów bezpłatną wycenę.


Inne modele: Nouveau | Plissee | Triest | Linea | Loos | Trento | Loskana | Vista